Bezpieczny telefon to podstawa komunikacji

Wysyłając dane warto mieć bezpieczny telefon.

Aby wysłać list wielu z nas korzystało z Poczty Polskiej. Aby wysłać i odebrać e-mail potrzebny był komputer. Dziś wystarczy telefon – bezpieczny telefon.

Jak wygląda Twój dzień? Zaczynasz go od toalety, od biegu czy sprawdzenia wiadomości w telefonie? Podczas drogi do pracy przypadkiem nie sprawdzasz e-maili? A czy jesteś pewien, że masz bezpieczny telefon? Jak przebiega przerwa na lunch bez telefonu komórkowego? Za każdym razem gdy coś piszemy, czegoś szukamy, dzwonimy lub łączymy się z darmową siecią WiFi zostawiamy ślady. Czym mogą one stać się w rękach zdradzanej żony, zdradzanego męża lub partnerki czy partnera? Jak może to wykorzystać Twoja konkurencja? Czy skorzystają z tego osoby, które tak jak Ty czekają na awans w tej samej korporacji?

Tak, telefon komórkowy jest na pewno skarbnicą wiedzy dla naszej konkurencji, zdradzanych partnerek/partnerów i tych wszystkich osób, którym zależy na naszym upadku lub skompromitowaniu nas. Właśnie dlatego musi to być bezpieczny telefon.

Niestety to, że będziemy go trzymali blisko siebie, w niczym nie przeszkodzi zdeterminowanej grupie, która za cel obejmie zdobycie tak ważnego źródła informacji. Wyobraź sobie taką sytuację – może dostaniesz w ramach prezentu nowszy model Twojego ulubionego telefonu? A co, jeśli z podróży służbowej wrócisz bez telefonu? Otóż to. Pamiętajmy o tym, że fantazja ludzka jest nieograniczona, a cel zawsze uświęca środki.

W jaki sposób mieć pewność, że posiadasz bezpieczny telefon i żadne dane nie wyciekną? Aby tak się stało, masz jedną możliwość – jedynie profesjonaliści są w stanie Ci pomóc.

Dlatego w tej lub innej sprawie dotyczącej bezpieczeństwa skontaktuj się z biurem TOP Detektyw.
NA WOSTOK