Bezpieczny telefon

Bezpieczny telefon

Dawniej aby wysłać pismo potrzebny był fax. Aby wysłać list wielu z nas korzystało z Poczty Polskiej, a aby wysłać i odebrać email potrzebny był komputer z dostępem do sieci.

Teraz to wszystko załatwiamy przy pomocy telefonu komórkowego. Jak wygląda Twój dzień? Czy zaczynasz go od toalety, od biegu czy sprawdzenie wiadomości w telefonie? Czy podczas drogi do pracy nie sprawdzasz emaili? Jak wygląda przerwa na lunch bez telefonu komórkowego? Za każdym razem gdy coś piszemy, czegoś szukamy, dzwonimy lub łączymy się z darmową siecią WiFi zostawiamy ślady. Czym mogą one stać się w rękach zdradzanej żony, zdradzanego męża lub partnerki czy partnera? Jak może to wykorzystać Twoja konkurencja? Czy skorzystają z tego osoby, które tak jak Ty czekają na awans w tej samej korporacji?

Tak, telefon komórkowy jest skarbnicą wiedzy dla naszej konkurencji, zdradzanych partnerek/partnerów i tych wszystkich osób, którym zależy na naszym upadku lub skompromitowaniu nas.

To że będziemy go trzymali blisko siebie w niczym nie przeszkodzi zdeterminowanej grupie, która za cel obejmie zdobycie tak ważnego źródła informacji. Może dostaniesz w ramach prezentu nowszy model Twojego ulubionego telefonu. Może z podróży służbowej wrócisz bez telefonu? Może… pamiętajmy o tym, że fantazja ludzka jest nieograniczona, a cel zawsze uświęca środki.

W jaki sposób zabezpieczyć siebie i swój telefon komórkowy przed niekontrolowanym wyciekiem danych? Jedynie profesjonaliści są w stanie Tobie pomóc.

W tej lub innej dotyczącej bezpieczeństwa sprawie skontaktuj się z szefem Biura Detektywistycznego i Ochrony Top Detektyw Panem Dariuszem Korganowskim.