+48 664 060 565
biuro@topdetektyw.pl , biuro@dariuszkorganowski.pl

Detektyw. Biuro Detektywistyczne TOP Detektyw Dariusz Korganowski

Detektyw. Biuro Detektywistyczne TOP Detektyw Dariusz Korganowski

W dzisiejszej dobie wielu spraw rozwodowych, problemów gospodarczych, oszustw, spraw kryminalnych i coraz większego pędu życia, należy uważać na wiele zagrożeń. Wbrew pozorom jednym z nich jest zły wybór Biura Detektywistycznego.

Biuro Detektywistyczne Top Detektyw to zespół doświadczonych ludzi, którzy swoje pierwsze kroki zaczynali stawiać na przełomie lat dziewięćdziesiątych. Cały zespół ma duże doświadczenie w pracy w służbach oraz szeroko pojętym biznesie. W trakcie pracy nasi detektywi spotkali się z wieloma przypadkami oszustw kierowanych wobec klienta. Oczywiście runek bez negatywnej konkurencji byłby smutny i prosty natomiast niewątpliwie należy uważać z kim podpisujemy umowę jeśli w ogóle takowa jest. Proszę pamiętać aby wybór nie był jedynie spojrzeniem na ładną i kolorową stronę internetową, ale był poparty rzetelną i profesjonalną pracą.

Niejednokrotnie strona internetowa jest piękna, ale za nią stoi jedynie Pan/i z warzywniaka. Bez doświadczenia, wiedzy merytorycznej i z dużym minusem społecznym czego niestety jako klient nie są Państwo wstanie zweryfikować. Zawsze zadajmy kilka Pytań do detektywa, jak długo jest w zawodzie i z czego wynika jego doświadczenie ?, jakie może pokazać referencje i w jakich sprawach się specjalizuje ?, ilu pracowników zatrudnia i czy czasem nie pracuje sam ? , czy posiada ważne ubezpieczenie ?, nie wspominając o detektywach bez uprawnień oczywiście.

Często spotykamy się z klientami działającymi w emocjach swoich problemów co powoduje często nie właściwe wybory. Należy zawsze podejść do wyboru rozsądnie i przemyślanie ponieważ usługi nie są tanie a rynek zalany jest pseudo detektywami. Jeśli mamy już dokonać wyboru zawsze porównajmy firmy, wykonajmy telefon do detektywa i oceńmy jego podejście do sprawy. Czy zaprosi nas do biura czy będzie szukał spotkania w kawiarni , czy ma zaplecze prawne czy jest sam. Oceńmy rozmowę i posłuchajmy intuicji. Oceńmy jak jest zaangażowany i czy dobrze ocenia sytuację. Musimy pamiętać , że przekazujemy w jego ręce, swoje często najskrytsze problemy. Powierzamy mu swoje problemy do rozwiązania oraz musimy mieć wzajemne zaufanie. Dlatego zawsze warto zastanowić się nad wyborem dobrego biura detektywistycznego .

Detektyw to człowiek, który ma pomóc. Top Detektyw to biuro, które zawsze Ci pomoże. Biuro Detektywistyczne Top Detektyw Dariusz Korganowski jest tutaj dla Państwa.

 

Call Now Button