Detektyw na syndrom Sztokholmski …

Od zawsze w sytuacji przemocy w rodzinie, znęcania psychicznego i fizycznego ofiara zostaje sama sobie. Instytucje Policji czy inne organizacje samorządowe lub poza rządowe nie spełnią oczekiwań i potrzeb jednostki. Najczęstszą przyczyną jest oczywiście fakt iż mają takich spraw od liku.

W tym przypadku i w czasach wzrostu agresji wobec partnera/ki oferujemy swoją pomoc. Zapytają Państwo dlaczego akurat biuro detektywistyczne??? To bardzo proste po pierwsze posiadamy zespół wyszkolonych psychologów, psychiatrów, pedagogów jak również wyspecjalizowane grupy operacyjne co daje nam szereg możliwości i pomocy wobec ofiary. Po drugie zajmujemy się konkretnymi przypadkami , które wołają o pomoc , nie ma u nas zbędnej biurokracji i tysięcy spraw które leżą zakurzone na półkach.

Po trzecie reagujemy natychmiast w pełnym zakresie operacyjnym , psychologicznym oraz prawnym. Po czwarte dajemy gwarancję tajemnicy zawodowej i ograniczamy krąg osób trzecich do minimum. Po piąte realizujemy sprawy przemocy w rodzinie na całym świecie co daje nam duże możliwości logistyczne. Po szóste jesteśmy zawodowcami a nasi klienci mają kontakt z naszymi specjalistami przez długie lata.

roszę skorzystać z naszych usług w razie potrzeby i konieczności zachowujemy pełną anonimowość.

Leave a Comment