Detektyw w sprawie rozwodowej. W czym może pomóc?

Pomoc detektywa w sprawie rozwodowej może być przydatna

Pomoc, której może udzielić detektyw w sprawie rozwodowej obejmuje przygotowanie i zebranie dowodów. Mogą one zostać wykorzystane w sądzie podczas sprawy. Taka pomoc może okazać się pomocna zwłaszcza wtedy kiedy chcemy rozwód z orzeczeniem o winie lub walczymy o dzieci.

Detektyw w sprawie rozwodowej a materiał dowodowy

Prywatny detektyw jest wstanie ustalić fakty poprzez obserwacje danej osoby. Zbiera wtedy materiały między innymi poprzez zdjęcia, rachunki czy też materiały wideo obserwowanej osoby. Dzięki takim materiałom jest w stanie zebrać dokumentacje do procesu. Również detektyw może zeznawać na Sprawie rozwodowej jako świadek.

Dlaczego warto wynająć detektywa?

Skorzystanie z detektywa w sprawie rozwodowej może być pomocne i korzystne dla osoby, która wnosi o rozwód. Ustalenia detektywa mogą służyć do udowodnienia, że jeden z małżonków ponosi winę za rozpad małżeństwa.
Aby uzyskać odpowiedź jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z biurem detektywistycznym TOP Detektyw Dariusz Korganowski oraz zapoznanie się z naszymi stronami www.topdetektyw.pl, www.dariuszkorganowski.pl, www.topmecenas.pl, www.wykrywaniepodsłuchów.org oraz pod podanym numerem telefonicznym 664-060-565