Głuchy telefon

Nikt z nas nie jest gotowy na utratę bardzo bliskiej osoby …..
Moja starsza siostra od wielu miesięcy wspominała iż planuje wyjazdu na zagraniczna wycieczkę. Było to miejsce o którym marzyła od wielu lat.
Kiedy udało się jej uzbierać wystarczającą kwotę na zakup wycieczki, nie czekała ani dnia dłużej, wybrała termin i zakupiła bilet na dwu tygodniową przygodę życia.
Nadszedł dzień wyjazdu. Kiedy odprowadzałam siostrę na lotnisko nie podejrzewałam, że podróż ta będzie tak dramatyczna w skutkach.
Siostra zawsze miała w zwyczaju dzwonić i informować mnie, bądź rodziców co planuje i gdzie w obecnej chwili się znajduje. Nie były to bardzo szczegółowe informacje, ale wystarczające na tyle, aby być spokojnym o bliską osobę.
Podobnie było i tym razem. Siostra komunikowała się z nami telefonicznie bądź poprzez smsy. Słyszeliśmy w jej głosie szczęście i pełen zachwyt.
I nagle kontakt się urwał….. telefon był poza zasięgiem. Wielokrotne próby skontaktowania się z nią nie dawały rezultatu. Postanowiłam wraz z rodzicami sprawdzić wszystkie hotele w których stacjonowała. Niestety nic to nie dało.
Podczas poszukiwań rozmawialiśmy z wieloma osobami, które doradzały nam bądź wskazywały sposoby jakimi jeszcze możemy się wesprzeć w celu odszukania siostry .
Jednym z pomysłów było oddanie sprawy detektywowi. I to było jedyne bardzo trafne posunięcie. Profesjonalna firma, która poświęciła nam czas i z uwagą wysłuchała naszej dramatycznej historii, błyskawicznie wzięła sprawę w swoje ręce. Posiadając ogromną wiedzę oraz bogate doświadczenie w poszukiwaniu osób zaginionych, ich czas pracy ograniczył się do kilku dni i siostra była już w domu. Determinacja pracowników biura detektywistycznego pomogła nam odzyskać ukochaną siostrę i córkę.
Za prace i sukces tego wykwalifikowanego zespołu będziemy dozgonnie wdzięczni.

NA WOSTOK

Leave a Comment