Lepiej wiedzieć

about-agency2

” … Weronika już lepiej się czuje? Nie mogę się z nią skontaktować. Potrzebuje raportu dla szefa, który jest u niej na komputerze.”
„Yyym śpi” – odpowiedziałem. „Poproszę aby oddzwoniła”. Nie wiedziałem o co chodzi, przecież Wera pojechała na szkolenie do Warszawy, wraca jutro wieczorem. Nogi się pode mną ugięły. Z szoku wytraciło mnie połączenie. Dzwoniła Weronika, pytając co w domu, czy dziecko zjadło obiad i przypominając, że do dziś trzeba zrobić przelew za lekcje baletu córki. Na koniec rzuciła szybkie ” muszę kończyć, czekają już na mnie, odezwę się jutro ”.
Umysł Krzyśka ścigał się z niezliczonymi wymówkami, które ostatnio robiła, by wymigać się od wspólnej kolacji czy intymnej nocy. Ciągle zmęczenie zrzucała na pracę, na to, że rano wcześnie wstaje, lub wraca późno i usypia na siedząco. Próbował sobie przypomnieć kiedy ostatnio widział uśmiech w jej oczach… Czy to normalne, że tak wygląda małżeństwo po 7 latach udanego według niego związku? Co się stało? Wydawało mu się, że Wera po powrocie do pracy z urlopu wychowawczego chciała odreagować cały ten pobyt z dzieckiem i rzuciła się w wir pracy. Nie protestował, wręcz sam ją usprawiedliwiał. Część obowiązków związanych z dzieckiem przejął na siebie. Doszukiwał się swojej winy. Kochał Weronikę. Zdał sobie sprawę, że niechęć i ogólny brak zainteresowania żony polegały na regularnym wzorcu. Wzorzec wzbudzający podejrzenie o niewierności – dlaczego nigdy nie jest dostępna na komórce ani w pracy. Dlaczego unika planowania z nim weekendowych wypraw. Teraz wszystko się zmieniło … Dlaczego?  Zachowanie Wery układało się w logiczna całość. „Czy Wera ma romans?”! Czy Krzysiek miał rację? Co chciał z tym zrobić? A może to tylko paranoja? Może się myli! Jak się o tym przekonać? 
PODEJRZENIE partnerów o niewierność okazało się być popularnym problemem. Większość kończy się rozwodem. Mimo wszystko … lepiej wiedzieć. 
Zatrudnij naszych profesjonalistów, aby unieść zasłonę podejrzenia i dowieść prawdy. Nasi specjaliści dostarcza wiarygodnych wyników zachowując przy tym wysoki poziom dyskrecji.

NA WOSTOK

Leave a Comment