Nieuczciwa konkurencja w firmach – prywatny detektyw

W każdej branży zawodowej spotykamy się z nieuczciwą konkurencją. Czy na stanowisku managera, czy handlowca. W Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) obserwujemy ogromny rozwój – nowych – mniejszych i większych przedsiębiorstw. Co za tym idzie konkurencja na rynku biznesowym jest ogromna.

Firmy z ugruntowaną pozycją zabezpieczają się umowami, klauzulami, ponieważ mają problem z pracownikami. Pracownik przychodzi i odchodzi. Po kilku miesiącach. skuszony lepszą perspektywą finansową, żegna się z pracodawcą.

Problem polega na tym, że zabiera ze sobą, a często nawet wykrada, bazę danych klientów, którą zaraz skrupulatnie wykorzystuje w nowym przedsiębiorstwie. Nikt nie patrzy na konsekwencje, jakie za tym idą, a pracodawcy często przymykają na to oko, ponieważ nie wiedzą lub tez nie chcą brać udziału w długich procesach sądowych. Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to błąd. Chrońmy zatem nasze interesy i nie pozwólmy na nieuczciwą konkurencję.

Biuro Top detektyw poleca swoje usługi w zakresie obserwacji, ustaleń, czynności operacyjnych, czynności prowadzących do udowodnienia niewywiązania się z umowy, a także wywiad gospodarczy.

Leave a Comment