Oszuści i naciągacze, czyli polscy Żigolo

Oszuści i naciągacze polują na zamożne kobiety

Wiele zamożnych i wykształconych kobiet ma w dzisiejszych czasach problem. Panie poznają panów, a tak naprawdę polują na nie oszuści. Na szczęście coraz częściej udaje się takie sytuacje przewidzieć i im zapobiegać.

W pędzie interesów, szybkiego życia i przelotnych znajomości, kobieta często nie zauważa, że nowo poznany partner nie zawsze ma wobec niej czyste intencje. Dojrzała kobieta, twardo stąpająca po ziemi, z zapleczem finansowym jest „łakomym kąskiem”. Szczególnie dla młodych, przystojnych mężczyzn, którym tak naprawdę zależy tylko na pieniądzach. To zwykli oszuści i naciągacze.

Przykładów jest wiele. Jeden z nich to sprawa zamożnej kobiety z dużego miasta w Polsce, która w porę zorientowała się, że prawdopodobnie w coś się uwikłała. Zatrudniając nasze biuro detektywistyczne w ciągu kilku dni dowiedziała się, że zapolowali na nią oszuści. Chcieli czerpać jedynie korzyści materialne z tej znajomości. Zwracając się do wszystkich kobiet, pragniemy przestrzec przed umiejętną manipulacją tzw. „Polskich Żigolo” ponieważ często jest już za późno na odzyskanie wyłudzonych pieniędzy.

Nasze biuro detektywistyczne TOP Detektyw oferuje usługi w zakresie sprawdzeń przyszłych partnerów życiowych.

Szkoła rosyjskiego NA WOSTOK WOSTOK Consulting Agencja contentu prawniczego

Leave a Comment