Profesjonalne wykrywanie podsłuchów i kamer

Wykrywanie podsłuchów i kamer to zadanie dla specjalisty.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat na rynku pojawiły się przeróżne urządzenia szpiegujące. Na przykład wykrywanie podsłuchów to zadanie dla specjalisty.

Producenci są coraz bardziej kreatywni, wprowadzając na rynek coraz mniejszy i dyskretniejszy sprzęt w postaci kamerek, podsłuchów, dyktafonów oraz lokalizatorów GPS.  Taki niedostrzegalny sprzęt pozwala na nielegalne wykradanie poufnych informacji firmowych jak i prywatnych.

Aby uchronić siebie i swoją firmę przed tego typu zagrożeniami, warto wynająć licencjonowane biuro detektywistyczne. Dzięki sprzętowi i swojemu doświadczeniu potrafi ono przeprowadzić profesjonalne wykrywanie podsłuchów.

Realizując w/w usługę nasi specjaliści przeprowadzą  kontrolę domu, mieszkania, samochodu, biura, lokalu w którym znajduje się firma. Warto również zlecić kontrolę sal konferencyjnych czy recepcji, miejsc w których toczą się rozmowy biznesowe. 

Eksperci wykonujący zlecenie na wykrywanie podsłuchów, korzystają z wielofunkcyjnego sprzętu do ujawniania urządzeń szpiegujących typu ”Piranha-M”. Urządzenie jest wykrywaczem i analizatorem rożnego rodzaju nadajników, które mogą przyczynić się do wycieku poufnych informacji.

Wskazane pomieszczenia przeszukują fizycznie pracownicy biura, którzy specjalizują się w wizualnym wykrywaniu podsłuchów. Potrafią szybko ocenić wizualny stan urządzeń i instalacji elektrycznych, elementów konstrukcji budynku (okna, ściany, podłogi, parapety, kanały wentylacyjne itp.) pod kątem możliwości zainstalowania w tych miejscach urządzeń inwigilujących.

Coraz więcej firm oraz osób prywatnych decyduje się na pomoc licencjonowanych biur detektywistycznych w kierunku zabezpieczenia wycieku poufnych informacji. Poza wdrożeniem odpowiednich procedur najskuteczniejsze często okazuje się tutaj właśnie wykrywanie podsłuchów.

Masz obawy, że Ty lub twoja firma została narażona na nielegalne inwigilowanie? Aby tego uniknąć, zapraszamy do skorzystania  z usług detektywów biura Top Detektyw, którzy przeprowadzą pełną analizę zaistniałego problemu.
NA WOSTOK

Leave a Comment