Profesjonalne wykrywanie podsłuchów i kamer

W ciągu ostatnich kilkunastu lat na rynku pojawiły się i są dostępne nielegalne podsłuchy oraz sprzęt szpiegujący. Producenci są coraz bardziej kreatywni, wprowadzając na rynek coraz mniejszy i dyskretniejszy sprzęt w postaci kamerek, podsłuchów, dyktafonów oraz lokalizatorów GPS.  Taki niedostrzegalny sprzęt pozwala na nielegalne wykradanie poufnych informacji firmowych jak i prywatnych.

Aby uchronić siebie i swoją firmę przed tego typu zagrożeniami warto wynająć licencjonowane biuro detektywistyczne, które dzięki swojemu dużemu doświadczeniu w tej dziedzinie oraz wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu do wykrywania urządzeń szpiegujących, wyeliminuje ewentualne zagrożenie.

Realizując w/w usługę nasi specjaliści przeprowadzą  kontrolę domu, mieszkania, samochodu, biura, lokalu w którym znajduje się firma. Warto również zlecić kontrolę sal konferencyjnych czy recepcji, miejsc w których toczą się rozmowy biznesowe. 

Eksperci wykonujący zlecenie, korzystają z wielofunkcyjnego wykrywacza urządzeń szpiegujących typu ”Piranha-M”. Urządzenie jest wykrywaczem i analizatorem rożnego rodzaju nadajników, które mogą przyczynić się do wycieku poufnych informacji.

Wskazane pomieszczenia są również przeszukiwane fizycznie przez pracowników biura, którzy specjalizują się w wizualnym wykrywaniu podsłuchów. Potrafią szybko ocenić wizualny stan urządzeń i instalacji elektrycznych, elementów konstrukcji budynku (okna, ściany, podłogi, parapety, kanały wentylacyjne itp.) pod kątem możliwości zainstalowania w tych miejscach urządzeń inwigilujących.

Coraz więcej firm oraz osób prywatnych decyduje się na pomoc licencjonowanych biur detektywistycznych w kierunku zabezpieczenia wycieku poufnych informacji. 

Jeśli masz obawy, że Ty lub twoja firma została narażona na nielegalne inwigilowanie, zapraszamy do skorzystania  z usług detektywów biura Top Detektyw, którzy przeprowadzą pełną analizę zaistniałego problemu.

Leave a Comment