Romans, zdrada – dlaczego tak późno do Detektywa?

Rozwód jest sytuacją ostateczną. Ludzie którzy, decydują się na związek małżeński z reguły nie podejmują tak ważnej życiowej decyzji w jednej chwili. Są to przemyślane i odpowiedzialne ruchy w naszym życiu. To samo dotyczy rozwodów. Jeżeli powstaje sytuacja w której, oboje ludzi podejmuje świadomą decyzję o rozwodzie to rozstają się w sposób kulturalny i elegancki. Niestety, bardzo rzadko się to zdarza. Rozwody są powszechną formą wykańczania drugiej strony, wyciągania brudów życia, sięganie po najbardziej prymitywne formy walki o pieniądze, o dzieci, o godności jednej ze stron. Zadaję wam drodzy czytelnicy pytanie dlaczego tak późno zwracacie się o pomoc>

Pamiętajcie, jeżeli dochodzą was niepokojące sygnały takie jak brak zainteresowania ze strony partnera , ucieczki z domu w wir pracy lub pod innymi pretekstami – bądźcie czujni. Nie jest powiedziane , że dochodzi do zdrady czy do radykalnych stwierdzeń, że to koniec i będzie rozwód, to powinno tylko was wyczulić. Jeżeli reakcja jest szybka a jednocześnie stosujemy środki utwierdzające nas w przekonaniu , że wszystko jest lub będzie dobrze to miło, ale jeżeli okaże się inaczej i szybko zareagujecie zdobędziecie odpowiedni materiał dowodowy, który w przyszłości wykorzystacie lub nie do celów procesowych.

W związku z tymi informacjami biuro Top Detektyw zachęca do wyboru tylko i wyłącznie profesjonalnych biur detektywistycznych, które działają na terenie naszego kraju, jak również Europy.

Leave a Comment