Syndrom sztokholmski – pomoc detektywa

Syndrom sztokholmski to niebezpieczne zjawisko.

Od zawsze w sytuacji przemocy w rodzinie, znęcania psychicznego i fizycznego ofiara zostaje sama sobie. Co gorsza, często pojawia się syndrom sztokholmski – czyli przywiązanie do oprawcy.

Instytucje Policji czy inne organizacje samorządowe lub pozarządowe nie spełnią oczekiwań i potrzeb jednostki. Najczęstszą przyczyną jest oczywiście fakt, iż mają takich spraw od liku.

W tym przypadku i w czasach wzrostu agresji wobec partnera/ki oferujemy swoją pomoc. Zapytają Państwo dlaczego akurat biuro detektywistyczne na syndrom sztokholmski? To bardzo proste po pierwsze posiadamy zespół wyszkolonych psychologów, psychiatrów, pedagogów jak również wyspecjalizowane grupy operacyjne co daje nam szereg możliwości i pomocy wobec ofiary. Po drugie zajmujemy się konkretnymi przypadkami , które wołają o pomoc , nie ma u nas zbędnej biurokracji i tysięcy spraw które leżą zakurzone na półkach.

Reagujemy natychmiast w pełnym zakresie operacyjnym, psychologicznym oraz prawnym. Dajemy gwarancję tajemnicy zawodowej i ograniczamy krąg osób trzecich do minimum. Realizujemy sprawy przemocy w rodzinie na całym świecie co daje nam duże możliwości logistyczne. Po szóste jesteśmy zawodowcami a nasi klienci mają kontakt z naszymi specjalistami przez długie lata.

Aby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu. W razie potrzeby i konieczności zachowujemy pełną anonimowość.

Szkoła rosyjskiego NA WOSTOK WOSTOK Consulting Agencja contentu prawniczego

Leave a Comment