Walentynki, Walentynki ach że Wy!

14 luty dzieli Polaków na różne obozy. Zakochani chcą świętować miłość, single uważają, że to pogańskie święto oraz obraza ich statusu. 

      Jest to też szczególnie trudny dzień dla tych, którzy tkwią w nieudanym związku, w których jedna osoba, dla której przekroczyłeś oceany, nie mogła dla ciebie przeskoczyć kałuży. 

       Walentynki to czas refleksji, powrotu do wspomnień o pierwszej –  często jedynej prawdziwej utraconej milosci, której nigdy nie udało się ponownie odnaleźć. W głębi serca jest nadzieja, że pokrecony los naprawi, co namieszalł…trzeba tylko czasem temu losowi dopomóc. 

     Jedną z głównych zalet Internetu jest to, że ułatwił znalezienie ludzi. Nie ma znaczenia, kogo szukasz, czy jest to ktoś, z kim straciłeś kontakt, czy też jest to ktoś, kogo niedawno spotkałeś – wszystkie informacje, których potrzebujesz, są oddalone o kilka kliknięć. Nazwisko, numer telefonu, adres i adres e-mail mogą być używane do szybkiego lokalizowania ludzi na własną rękę. Co jednak w przypadku osoby, która nie figuruje na portalach społecznościowych, zmieniła nazwisko, wyprowadziła się z rodzinnego miasta, kraju? Wówczas sprawa nieco się komplikuje. Jeśli jesteś zdeterminowany skontaktuj się z naszym biurem – pomożemy zrobić ci drugi krok na przód, bo pierwszy najtrudniejszy właśnie stawiasz. 
Dopóki nie skontaktujesz się z tą osobą, nigdy nie dowiesz się jaki scenariusz tym razem nakresli życie.

Leave a Comment