Zdrada małżeńska

Najczęstszą okazją do zdrady według dostępnych nam statystyk, są wyjazdy integracyjne, szkolenia zawodowe, wyjazdy służbowe, wyjazdy na zagraniczne wycieczki sponsorowane przez firmę jako bonifikata i tak zwane odstresowanie. Coraz modniejsze i częstsze w korporacjach spotkania sponsorowane w gronie kadry w celu mocnego imprezowania co by się nam lepiej i wydajniej pracowało. Podczas imprez jest alkohol, grono zamknięte i najczęściej dochodzi do zdrady.

Po takiej imprezie nie nazywa się tego zdradą są to jednorazowe przygody, gdzie obie strony godzą się na to i tak naprawdę po fakcie przechodzą do porządku dziennego. Nic nie było i nic się nie stało. Młode jak i z większym stażem małżeństwa nie zdają sobie sprawy, że tak naprawdę takie zachowania kończą się z reguły rozwodem. Cierpią dzieci , a sami kochankowie później tego żałują. Wtedy zgłaszamy się do detektywa. Oczywiście chcemy wiedzieć czy są to jednorazowe przypadki zdrady czy też przeobraża się to w stały romans. Wykrywanie zdrady to nie jest wbrew pozorom nic prostego.

Kochankowie w końcu zdają sobie sprawę że, robią źle. Takie sprawy są często trudną i bardzo wymagającą pracą. Nie jednokrotnie jednak okazuje się że , nasz partner , partnerka , żona czy mąż są uczciwi wobec nas i samych siebie.

Zachęcam do korzystania z usług rzetelnych i sprawdzonych firm detektywistycznych czy doradczych.
Zapraszamy do współpracy z naszym biurem.

Z poważaniem
Top Detektyw.

Leave a Comment