Rozwód? Małżonek chce zostawić Cię bez grosza, a może Ty chcesz się rozwieść i zabrać to co Ci się należy?

Ktoś ujawnia tajemnicę przedsiębiorstwa lub handlową Twojej firmy?

Ktoś wykorzystuje Twój znak towarowy?

Ktoś Cię oszukał, okłamał, wykorzystał – należy Ci się odszkodowanie.

Nie masz pewności co do wiarygodności swoich partnerów biznesowych?

Rozwód, doradztwo w sprawach rozwodowych (obserwacja, lokalizatory, kamery, nasłuchy).

Nielegalne ujawnianie informacji stanowiącej tajemnicę przedsiębiorstwa lub tajemnicę handlową w tym procedurę (know-how).

Bezprawne wykorzystywanie znaków towarowych.

Dochodzenie w sprawach oszustw i bezprawnych odszkodowań (w tym ujawnianie kolizji drogowych typu USTAWKA).

Badanie wiarygodności i intencji partnerów biznesowych.

Biały wywiad.

ul. Warmińska 7/5
10-544 Olsztyn
mail: kancelaria@gptogatus.pl
tel. 895 277 104

Kancelaria Prawa Prywatnego i Gospodarczego
Togatus Sławomir Trojanowski

ul. Warmińska 7/1
10-544 Olsztyn

mail: kancelaria@togatus.pl
tel. 89 535 34 35 kom. 517 975 201

Kancelaria Adwokacka Togatus
Adwokat Marta Orlikowska

ul. Sienkiewicza 29/1
90-114 Łódź

mail: marta.orlikowska@togatus.pl
tel. 608-589-455

Kancelaria Prawna Togatus
Kancelaria Radcy Prawnego
Radca Prawny
Tobiasz Stefaniec

pl. Tadeusza Kościuszki 5
28-300 Jędrzejów

e-mail: tobiasz.stefaniec@togatus.pl
tel. 668-958-159

Kancelaria Prawna Togatus
Borsukiewicz & Gołaszewski sp.p.
Radca Prawny Jacek Borsukiewicz

Oddział w Lublinie:
ul. Narutowicza 55/6; 20-016 Lublin
Oddział w Warszawie:
al. Jana Pawła II 61/308; 01-031 Warszawa

e-mail: jacek.borsukiewicz@togatus.pl
tel. 663-585-443
e-mail: krzysztof.golaszewski@togatus.pl
tel. 501-346-042

Kancelaria Prawna Togatus
Radca Prawny Zofia Gałązka

ul. Poniatowskiego 29
08-110 Siedlce

e-mail: zofia.galazka@togatus.pl
tel. 602-670-811

Kancelaria Prawna Togatus
Radca Prawny Justyna Wasiak

ul. Poniatowskiego 29
08-110 Siedlce

e-mail: justyna.wasiak@togatus.pl
tel. 793-214-199

Kancelaria Prawna Togatus
Radcowie Prawni Nadolna-Jasińska,
Pająk-Okoń, Dorota Nadolna-Jasińska

ul. Sportowa 4/6
05-600 Grójec

e-mail: dorota.nadolna@togatus.pl
tel. 501-280-148
e-mail: iwona-pajak@togatus.pl
tel. 502-209-344

Kancelaria Adwokacka Togatus
Adwokat Andrzej Pazdyga

Rynek Staromiejski 17
87-100 Toruń

e-mail: andrzej.pazdyga@togatus.pl
tel. 606-188-703