Oszuści i naciągacze (czyli polscy Żigolo)

Wiele zamożnych i wykształconych kobiet ma w dzisiejszych czasach problem, który na szczęście coraz częściej zaczynają zauważać. Klasyczna sytuacja, czyli: Pani poznaje Pana i ……..

W pędzie interesów, szybkiego życia i przelotnych znajomości, często nie zauważa, że nowo poznany partner nie zawsze ma wobec niej czyste intencje. Dojrzała kobieta, twardo stąpająca po ziemi, z zapleczem finansowym jest „łakomym kąskiem” dla młodych, przystojnych mężczyzn, którym tak naprawdę zależy tylko na pieniądzach.

Przykładów jest wiele, jednym z nich jest sprawa zamożnej kobiety z dużego miasta w Polsce, która w porę zorientowała się, że prawdopodobnie w coś się uwikłała. Zatrudniając nasze biuro detektywistyczne w ciągu kilku dni dowiedziała się, że padła ofiarą naciągacza, który chciał czerpać jedynie korzyści materialne z tej znajomości. Zwracając się do wszystkich kobiet, pragniemy przestrzec przed umiejętną manipulacją tzw. „Polskich Żigolo” ponieważ często jest już za późno na odzyskanie wyłudzonych pieniędzy. Nasze biuro detektywistyczne oferuje usługi w zakresie sprawdzeń przyszłych partnerów życiowych.

Leave a Comment