Referencje

Detektyw Warszawa, Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Śląsk – zobacz nasze referencje:

 • Pan Rafał Nowicki jest osobą energiczną, komunikatywną i dlatego odnajdywał się w nowym otoczeniu. Powierzone zadania wykonywał sprawnie, dokładnie i terminowo.

  Potrafił mądrze doradzić, jak rozwiązać trudny problem. Jego decyzje były zawsze trafne. Cechująca go odpowiedzialność była gwarancją rzetelnie wykonywanej pracy. Jego strona etyczno- moralna zawsze wzbudzała nasz szacunek.

  Pan Rafał Nowicki — to osoba, do której mieliśmy zaufanie i do której będziemy mieli, i z którą świetnie nam się współpracowało.

  Wszystkim zainteresowanym z całą pewnością możemy polecić usługi świadczone przez Pana Rafała Nowickiego w zakresie:
  — doradztwa z ochrony informacji,
  — auditu wewnętrznego do Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji według ISO 27001:2014,
  — wykrywanie nieautoryzowanych urządzeń elektronicznych.

  Możemy polecić Pana Rafała Nowickiego jako sumiennego i odpowiedzialnego pracownika.

  Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A.
  Prezes Zarządu Leszek Walczak

 • Kancelaria Adwokacka Barbary Prokop rekomenduje Biuro Detektywistyczne i Ochrony „Top Detektyw” Dariusza Korganowskiego w zakresie świadczonych przez niego usług ochrony i detektywistycznych.

  Usługi detektywistyczne świadczone przez Biuro Detektywistyczne i Ochrony „Top Detektyw” Dariusza Korganowskiego charakteryzuje pełen profesjonalizm, kreatywność oraz przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny.

  Wszelkie zlecone przez Kancelarię sprawy zawsze gwarantują zabezpieczenie interesów Kancelarii oraz jej Klientów, a realizacja usługi przebiega szybko i terminowo.

  Opierając dotychczasowe doświadczenie oraz współpracę, Kancelaria zdecydowanie poleca świadczone przez Biuro Detektywistyczne i Ochrony „Top Detektyw” Dariusza Korganowskiego usługi detektywistyczne, każdemu kto ceni sobie najwyższe standardy w tego typu usługach

  Kancelaria adwokacka
  Barbara Prokop

 • Zaświadczam, że Biuro Detektywistyczne „Top Detektyw” wykonało dla mnie zadanie z zakresu weryfikacji kontrahentów. Licencjonowani detektywi swoje obowiązki i zadania wykonują z należytą starannością. Bazując na dotychczasowej współpracy, „Top Detektyw” w pełni zasługuje na rekomendację w zakresie świadczonych dla mnie usług.

  Delikatesy Ekologiczne Eko Garden
  Ewelina Wrona

 • Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, że usługi wykonywane są z należytą starannością w oparciu profesjonalną kadrę zarządzającą jak i pracowników bezpośrednio wykonującą zlecenia.

  Wszystkim zainteresowanym nawiązaniem współpracy gorąco polecamy. Firma godna zaufania.

  Sensual
  Urszula Guzik

 • Top Detektyw jest w pełni przygotowany do wykonywania powierzonych usług. Zatrudnia odpowiednio przygotowanych pracowników, którzy na najwyższym poziomie realizują powierzone zadania. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala z czystym sumieniem polecić Biuro „Top Detektyw”, jako firmę profesjonalną i godną zaufania, a działanie pracowników świadczy o ich wysokim profesjonalizmie.

  Martyna Sobieraj

 • Business Consulting potwierdza relacje biznesowe z firmą Top Detektyw z siedzibą w: Łódź (93-161), Kraszewskiego 36 lok. 3.
  Współpraca rozpoczęła się 01.06.2017 i trwa do dzisiaj, ponieważ jest bardzo owocna.
  Zakres współpracy obejmuje: rozwój, wiedzę i bezpieczeństwo.
  Wykonawcę należy docenić za jakość usług. Standard oferty przedsiębiorstwa stoi na bardzo wysokim poziomie.
  Godną docenienia jest imponująca baza wiedzy, jaką posiada firma. Personel przedsiębiorstwa bez chwili wahania można uznać za specjalistów.
  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji z klientem. Zróżnicowanie kanałów kontaktu sprawia, iż załatwianie interesów z przedsiębiorstwem odbywa się bezproblemowo.

  Business Consulting
  Rafał Nowicki

 • Polecam przedsiębiorcę Biuro Detektywistyczne i Ochrony „Top Detektyw” Dariusz Korganowski (93-161 Łódź, ul. Kraszewskiego 36 lok. 3, NIP: 9820258653, REGON: 472331100) działającego na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-36/2014 jako profesjonalnego partnera w biznesie.

  Prezes Zarządu
  detektyw Adam Marczak

 • Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Sekcja Polska oraz Pomorska Grupa Wojewódzka składają serdeczne podziękowanie za współpracę oraz pomoc przy realizacji statutowych celów Stowarzyszenia na rzecz funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej

  Zarząd Krajowy
  Prezes Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej
  Maciej Matoń

 • Nasza firma korzysta z usług Biura Detektywistycznego Top Detektyw. Wszelkie dotychczas zlecone jej działania zostały wykonane zgodnie ze sztuką licencjonowanej agencji detektywistycznej, w pełni profesjonalnie, rzetelnie i co za tym idzie bardzo dyskretnie. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom realizacji usługi.

  Biuro Top Detektyw jest firmą solidną i kompetentną. Polecamy je do zadań wymagającyh dyskretnego i skutecznego działania, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

  Dyrektor firmy „Bajcar”
  Anna Łukaszewicz

 • Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna rekomenduje firmę Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Pana Dariusza Korganowskiego jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usługi.

  Powierzone zlecenia zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma Biuro Detektywistyczne o Ochrony Top Detektyw Pana Dariusza Korganowskiego jest godna polecenia przy realizacji zadań trudnych i niezwykle skomplikowanych.

  Marka, którą mamy zaszczyt Państwu polecić jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służąca pomocą w dostosowywaniu ofert do potrzeb Klienta oraz w rozwiązywaniu problemów.

  Prezes Zarządu
  Anna Dadel

 • Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalne podejście do zagadnienia biura Top Detektyw, dzięki któremu wyeliminowaliśmy niepożądane zachowania w naszej firmie w Polsce jak i za granicami naszego Państwa. Nadmieniam, że Biuro działa z pełną dyskrecją i profesjonalizmem.

  Z poważaniem, Tom Smit
  DARCON BV

 • Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za współpracę z biurem detektywistycznym Top Detektyw, która wywiązuje się rzetelnie i terminowo z powierzonych zadań. Top Detektyw świadczy usługi na wysokim poziomie z należytą dyskrecją i profesjonalizmem.

  Z poważaniem,
  Jakub Kawalec
  Słowinex II

 • Informuję, że nasza firma skorzystała z usług Biura detektywistycznego Top Detektyw, a zlecone działania zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecamy Biuro Top Detektyw do zadań wymagających dyskretnego i skutecznego działania. Jednocześnie informuję, że warto współpracować z powyższym biurem.

  Wobec powyższego polecam klientom usługi Biura Top Detektyw bez najmniejszych zastrzeżeń.

  Gracjan Zwolak
  Tajfun – Agencja Ochrony

 • Chcielibyśmy serdecznie podziękować za współpracę z biurem Top Detektyw. Wszystkie prace realizowane są terminowo i profesjonalnie oraz zgodnie z naszymi wytycznymi. Niewątpliwie atuty tej firmy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość i zaangażowanie. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników biura Top Detektyw pozwala mi polecić firmę nie tylko jako dobrego doradcę, ale również jako profesjonalnego partnera.

  Mariusz Grajewski
  P.HU. Pasja Mariusz Gajewski

 • Nasza firma korzysta z usług Pana Detektywa Dariusza Korganowskiego właściciela firmy Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw. Umiejętności komunikacyjne i wiedza dotycząca zabezpieczeń naszych interesów utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to bardzo wiarygodny i profesjonalny człowiek. Doradztwo i profesjonalne podejście do każdej tematyki zapewne wyróżnia jego osobę.
  W związku z bardzo profesjonalnym załatwieniem naszej sprawy z miłą chęcią stwierdzamy, że jest to osoba godna polecenia.

  M&J Nederland BV

 • W imieniu firmy Darcon BV pragnę serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę w zakresie eliminowania zagrożeń firmie Top Detektyw należące do Pana Dariusza Korganowskiego. W ciągu ostatnich trzech lat naszej współpracy, mogliśmy przekonać się, że firma Top Detektyw to firma wiarygodna i rzetelna. Uważam, że można ją polecić jako godnego i zaufanego partnera przy szczególnie delikatnych i niekomfortowych sytuacjach biznesowych. Zaangażowanie firmy Top Detektyw może stanowić za wzór.

  Z przyjemnością rekomenduję Firmę Top detektyw jako doskonałego partnera, jednocześnie wyrażam chęć dalszej współpracy z Firmą Top Detektyw.

  Darcon BV Amsterdam

 • W związku z prowadzonymi czynnościami dotyczącymi naszej firmy przez Pana Dariusza Korganowskiego właściciela Biura Detektywistycznego Top Detektyw, pragniemy podziękować za wkład ogromnej pracy przy wyeliminowaniu niepożądanych działań konkurencyjnych. Jednocześnie z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Biura Detektywistycznego należącego do Pana Dariusza Korganowskiego. Z poważaniem firma Słowinex

  Jakub Kawalec

Telefon
czynny 24h

664-060-565

Dlaczego
Warto nam zaufać?