Kontakt

Kontakt
z nami

Top Detektyw - Biuro Detektywistyczne

Właściciel: mgr Dariusz Korganowski

Telefon 24h:
+48 664 060 565

E-mail:
biuro@topdetektyw.pl
biuro@dariuszkorganowski.pl

Detektyw Rafał Nowicki

Telefon:
+48 577 999 035

E-mail:
biuro@topdetektyw.pl

Informacje o firmie

ING Bank Śląski

NRB Płatność w kraju:
28 1050 1461 1000 0091 4591 4470

IBAN Płatność poza krajem:
PL 28 1050 1461 1000 0091 4591 4470

SWIFT/BIC:
INGBPLPW

NIP: 9820258653
Regon: 472331100

Numer licencji: 0001068
Wpis do MSW RD: 36/2014
Numer Policy OC: 10137148

Numer koncesji: L-0213/15

Oddziały firmy

Centrala Łódź
ul. Kraszewskiego 36 lokal 3
93-161 Łódź

Wyznacz Trasę Dojazdu

Oddział woj. Mazowieckie
ul. Paryska 16 lokal 2
03-935 Warszawa

Oddział Bydgoszcz Business Consulting
ul. Gdańska 89 lokal 1
85-022 Bydgoszcz

Oddział Śląsk i Małopolska
ul. Kaczyniec 12 lokal 401 
42-600 Tarnowskie Góry 

Oddział Londyn
Kemp House 152-160 City Road 
EC1V 2NX London
Tel: 07413 264 760

Evidentium d.o.o.
Ljubljanska cesta 12F
1236 Trzin

WWW: https://www.evidentium.si
E-mail: ziga.primc@evidentium.si

Prywatna Agencja Detektywistyczna SC-Group

Telefon: +38 095 8224993
WWW: http://privateinvestigator-ukraine.com/
E-mail: info@privateinvestigator-ukraine.com

Grupa prawna Togatus

Kancelaria Prawa Prywatnego i Gospodarczego Togatus
Sławomir Trojanowski

ul. Warmińska 7/1
10-544 Olsztyn

mail: kancelaria@togatus.pl
tel. 89 535 34 35
kom. 517 975 201

Kancelaria Adwokacka Togatus
Adwokat Marta Orlikowska

ul. Sienkiewicza 29/1
90-114 Łódź

mail: marta.orlikowska@togatus.pl
tel. 608-589-455

Kancelaria Prawna Togatus
Kancelaria Radcy Prawnego
Radca Prawny Tobiasz Stefaniec

pl. Tadeusza Kościuszki 5
28-300 Jędrzejów

e-mail: tobiasz.stefaniec@togatus.pl
tel. 668-958-159

Kancelaria Prawna Togatus
Borsukiewicz & Gołaszewski sp.p.
Radca Prawny Jacek Borsukiewicz

Oddział w Lublinie:
ul. Narutowicza 55/6;
20-016 Lublin

Oddział w Warszawie:
al. Jana Pawła II 61/308
01-031 Warszawa

e-mail: jacek.borsukiewicz@togatus.pl
tel. 663-585-443

e-mail: krzysztof.golaszewski@togatus.pl
tel. 501-346-042

Kancelaria Prawna Togatus
Radca Prawny Zofia Gałązka

ul. Poniatowskiego 29
08-110 Siedlce 

e-mail: zofia.galazka@togatus.pl
tel. 602-670-811 

Kancelaria Prawna Togatus
Radca Prawny Justyna Wasiak

ul. Poniatowskiego 29
08-110 Siedlce

e-mail: justyna.wasiak@togatus.pl
tel. 793-214-199

Kancelaria Prawna Togatus
Radcowie Prawni Nadolna-Jasińska, Pająk-Okoń, Dorota Nadolna-Jasińska

ul. Sportowa 4/6
05-600 Grójec

e-mail: dorota.nadolna@togatus.pl
tel. 501-280-148

e-mail: iwona-pajak@togatus.pl
tel. 502-209-344

Kancelaria Adwokacka Togatus
Adwokat Andrzej Pazdyga

Rynek Staromiejski 17
87-100 Toruń

e-mail: andrzej.pazdyga@togatus.pl
tel. 606-188-703

Dlaczego
Warto nam zaufać?