O NAS

Nasze biuro

Nasze biuro oferuje usługi dla firm, jak również dla klientów indywidualnych. Posiadamy długoletnią praktykę i doświadczenie. To właśnie te elementy, wynikające z pracy w służbach takich jak Policja czy innych organach ścigania, zapewnia pełen profesjonalizm wykonywanych usług.

W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze i najnowsze technologie.

Uprawnienia

Działamy na podstawie Licencji detektywa nr 0001068 oraz wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych w MSW pod numerem RD-36/2014.

Posiadamy pełne ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej.

Biuro detektywistyczne zawsze pomoże

Biuro detektywistyczne TOP Detektyw zapewnia pełną anonimowość oraz dyskrecję. Podczas wykonywania czynności zawsze kierujemy się etyką zawodową oraz lojalnością wobec klientów.

Potrzebujesz pomocy? Aby ją uzyskać, skontaktuj się z nami!

NA WOSTOK

Plebiscyt

Jesteśmy laureatem plebiscytu Orły Ochrony.

Orły Ochrony to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Członkostwo

Dołączyliśmy do Łódzkej Izby Przemysłowo-Handlowej

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, jako jedna z największych regionalnych instytucji otoczenia biznesu, od 1990 roku wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, dając impuls do rozwoju przedsiębiorczości. Instytucja zrzesza już 400 sprawdzonych firm reprezentujących cały przekrój branż. ŁIPH jest także członkiem Krajowej Izby Gospodarczej umożliwiając tą drogą prezentację interesów przedsiębiorców na forum ogólnopolskim.

Władze firmy

Dariusz Korganowski Top Detektyw

Dariusz Korganowski

założyciel i właściciel

Dostępny 24h

+48 664 060 565

Top Detektyw

Dyrekcja

Kontakt dyrekcja

Top Detektyw

Andrzej Masłowski

szef oddziału Katowice

Nasze oddziały

Firma detektywistyczna Top Detektyw świadczy usługi na terenie całego kraju, jak również Europy. Nasza siedziba centralna zlokalizowana jest w mieście Łódź, posiadamy oddziały w trójmieście: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Śląsku i Małopolsce jak również w miastach: Warszawa, Koszalin, Szczecin, Słupsk.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Małe jak i duże firmy mogą potwierdzić nasze pełne zaangażowanie w otrzymane zadania. REFERENCJE

Pomoc ekspertów

Profesjonalna kadra zarządzająca i pracownicy czekają by Ci pomóc w każdej chwili. UPRAWNIENIA

Profesjonalne narzędzia

Nasza znajomość nowoczesnych technologii pozwala nam wykryjć każdy rodzaj podsłuchu. WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW