Biuro detektywistyczne czy „detektyw z teczką”

Biuro detektywistyczne czy "detektyw z teczką"?

Z usług detektywistycznych korzystają nie tylko klienci indywidualni ale również klienci biznesmeni sieciowi czy korporacyjni. Z roku na rok zawód detektywa staje się coraz bardziej popularny. Co wybrać – biuro detektywistyczne czy „detektywa z teczką”?

W tym zawodzie liczy się umiejętność, wiedza i doświadczenie. Prawdziwy detektyw od przyjęcia do zakończenia jego będzie cały czas kontaktował się z państwem a na końcu przekaże sprawozdanie w takim biurze pracują psychologowie jak i również prawnicy.

Na co patrzeć aby wybrać dobre biuro detektywistyczne?

– Bezpłatna konsultacja – każdy dobry detektyw powinien spotkać się z klientem i omówić wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia.
– Powinien posiadać licencję. Warto poprosić o jej pokazanie
– Podpisanie umowy – na każde zlecenie warto podpisać umowę pisemną. Trzeba w niej opisać zlecenie i wszystkie szczegóły, które zabezpieczą klienta oraz prywatnego detektywa.

– Dobre biuro detektywistyczne musi posiadać wpis do rejestru MSWiA

Co powinno nas zaniepokoić?

– Zbyt niska stawka – warto porównać cenę danej usługi. Gdyż jeżeli ktoś proponuje trzy razy mniejszą, warto się zastanowić czy to legalne.
– Brak własnego biura – spotka się z klientem w restauracji.
– Nie zgadza się aby zostać świadkiem w sądzie.
– Nie chcę okazać niezbędnych uprawnień.

Biuro detektywistyczne TOP Detektyw zapełnia pełną dyskrecję oraz anonimowość. Współpracujemy z kancelarią prawną oraz z psychologiem. Aby rozwiązać swój problem, zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową lub bezpośrednio pod numerem telefon 664-060-565 (właściciel – Dariusz Korganowski).