Dziecko i narkotyki – bardzo duży problem

Dziecko i narkotyki to ogromny problem.

Wiek gimnazjalny czy licealny stanowi zagrożenie dla naszego dziecka z racji podatności na środowisko. Tutaj pojawia się problem – dziecko i narkotyki.

Młodzi ludzie chcą spróbować czegoś nowego, czegoś czego nie znają. Nasz świat wydaje się już nasycony. Do wszystkiego mamy dostęp, zaczyna dawać się nam we znaki brak rozrywek. Dostęp do narkotyków jest tak prosty że, każdy może dokonać zakupu. Dziecko i narkotyki – to problem dla rodziców, ale dla dilerów niestety żaden.

Cały czas pojawiają się nagłówki w gazetach typu: „Handlarze narkotyków zatrzymani w Łodzi przez CBŚ„, „Pościg za dilerami narkotyków w Łodzi„. Oczywiście tutaj tylko dla przykładu podano Łódź. Inne duże miasta też mają tego typu problemy. Wśród młodzieży tym bardziej dostęp staje się bardzo otwarty i swobodny. Dziecko i narkotyki to niemal codzienność. Aby zrozumieć skalę problemu, wspomnimy, jak to działa. Otóż wystarczy, że raz spróbujesz i czeka Cię dramatyczny koniec, bowiem zaczyna się uzależnienie.

Dziecko i narkotyki. Jeżeli nie wiesz, podejrzewasz i chcesz mieć pewność – sprawdzaj, kontroluj, obserwuj. Pomagamy w ustaleniu, w jakim środowisku obraca się dziecko. Z kim ma kontakty, czy zażywa substancje zabronione z kim i jaki jest tego powód.

Aby rozwiązać podobne problemy, zapraszamy do współpracy!

Leave a Comment