Jesteśmy tu dla Ciebie – nie będziesz przegranym

Wiek XXI. Miasto, miasteczko, wieś, przystanek. Nigdy nie wiesz gdzie, kiedy, a także nie wiesz dlaczego. Nie ważne nawet jest to, czy macie dzieci, firmę.
Puffff! Stało się. Wszystko jest dobrze w małżeństwie i wierzysz w to bardzo do czasu, aż… nie widzisz papierów rozwodowych przed oczami z wyrokiem, że jesteś winny, zabrane zostają Twoje dzieci i majątek.

Teraz jesteś sam, nie masz nic. Pieniędzy, małżonka, dzieci. A najgorsze jest w tym wszystkim to, że to Ty byłeś tą osobą, która szczerze kochała i pomimo wielu okazji, zawsze była tą oddaną i wierną, szczerą i przede wszystkim pewną tego, że nigdy byś nikogo nie okłamał, nie wykorzystał jego słabości tak samo jak pewną tego, że ta druga osoba nie zrobiłaby tego Tobie..

Dzisiaj może mógłbyś, czy mogłabyś przeczytać ten tekst, ale jest za późno. Ponieważ Ciebie już nie ma. Nie wiem w jaki sposób odszedłeś i czy ktoś w ogóle Cię pamięta. Najpewniej w miejscu Twojego ostatniego pobytu unosił się dym niedogaszonego papierosa, leżało kilka pustych butelek wódki, kilka pustych opakowań po silnych tabletkach psychotropowych, bo głupio wierzyłeś, że tylko to Cię rozumie.

Niestety w większości przypadków takie wyjścia są żałosne – przykro mi, jesteśmy tu aby mówić Ci zawszę prawdę i pomóc. Żałosne ponieważ tak ciężko pracowałeś/pracowałaś na szczęście rodziny, na wspaniałe życie, na zebranie majątku, na wychowanie cudownych dzieci, aby potem pozwolić to sobie odebrać i na koniec przyznać się bez walki do tego, że sam jesteś sobie temu winny.

Życie jest takie jakie jest, bez podziału na dobro i zło – liczy się jedno, przetrwanie. Można być wspaniałym człowiekiem, szczęśliwym, wiernym, ułożonym, ale jeżeli nie potrafimy się dostosować do zmian, zaakceptować pewnych rzeczy to niestety prawo dżungli weryfikuje kto przeżyje.

Biuro detektywistyczne Top Detektyw – zadzwoń, napisz. Zrób ten pierwszy malutki krok nie wychodząc nawet z domu, a my Ci pomożemy. Zdobyć dowody, potwierdzić Twoje obawy lub je rozwiać, pomożemy Ci wygrać walkę z kimś kto Cię oszukał w wyniku czego zdobędziesz najcenniejsze – własne dzieci bez zakazów sądowych, pomożemy Ci ochronić majątek i sprawić, że to Ty zostaniesz zwycięsko na tym świecie mając dalsze prawo do wszystkiego o co tak zaciekle walczyłeś / walczyłaś.

biuro@topdetektyw.pl
664 060 565

Leave a Comment