Nieuczciwy pracownik. Realia dzisiejszego rynku pracy.

Tak, ZŁODZIEJ! Śmiało możemy nazwać rzeczy po imieniu, jeśli posiadamy 100 %, legalne dowody.
Według badań z 2018 roku przeprowadzonych przez jedną z redakcji biznesowych, nastąpił 5,5% wzrost obaw o działania nieuczciwych pracowników.
Prowadząc własny biznes musisz zdawać sobie sprawę, że zabezpieczenie firmy przed takimi zachowaniami zależy tylko od Ciebie. Powszechnie utarło się, że to okazja czyni złodzieja. Okazji wyeliminować się nie da, więc jak sobie z tym poradzić? Kredyt zaufania? Owszem, należy się każdemu. Jednak pamiętajmy, iż zasada ograniczonego zaufania, to jedenaste przykazanie w dekalogu każdego przedsiębiorcy.
Nadzór w postaci monitoringu jest najlepszym sposobem bieżącej kontroli podwładnych. Kontrola wideo, to doskonała opcja, ponieważ nie można jej zaprzeczyć i jest akceptowanym, legalnym dowodem w każdym sądzie.
Zanim pędem rzucisz się na zakup sieci kamer, proszę dotrwaj do końca artykułu.
Owszem, w internecie czy centrach handlowych można przebierać w całej gamie sprzętu w szerokich widełkach cenowych. Firmy prześcigają się w tym kto da więcej za mniej. Takim zagrywkom z góry powiedz STOP.
Zakup specjalistycznego, stacjonarnego sprzętu do monitoringu musi BYĆ uprzednio skrupulatnie przemyślany. Instalację należy powierzyć profesjonalistom, nie przez domorosłym majsterkowiczom. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy nie tylko pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu, ale pomogą w jego uruchomieniu i rozstawieniu zgodnie z wolą i potrzebą obserwacji. Kamery w standardowych zleceniach, które realizujemy są widoczne dla pracowników jako środek prewencyjny. Chronią nie tylko Firmę przed nieuczciwymi pracownikami, ale również pracowników przed wewnętrznymi możliwymi problemami związanymi np.: z  mobbingiem czy molestowaniem.
Możliwe jest także wykorzystanie stacjonarnego nadzoru do monitorowania aktywności komputera. Dodatkowo prywatny detektyw może w razie potrzeby przeprowadzić operację nadzoru nad określonym pracownikiem.
Inną metodą są kamery, które mogą być umieszczone w dowolnym miejscu i używane do obserwowania działań członków zespołu, rejestrujące aktywność pracownika, dzięki którym uzyskujemy dowód wykonywania niewłaściwych czynności.

Top Detektyw zdecydowanie zachęca wszystkich przedsiębiorców do podjęcia działań zapobiegającym potencjalnym oszustwom. Posiadamy wykwalifikowany personel, który jest w stanie wykonać dowolną metodę badania, której potrzebujesz w miejscu prowadzenia działalności.

Leave a Comment