Zła spółka

Kiedy decydowałam się na rozpoczęcie wspólnej działalności z Magdą, nic nie wskazywało na to, że za kilkanaście miesięcy zostanę oszukana przez wspólniczkę.

Wspólny pomysł na działalność, ogrom zaangażowania z obu stron, dawał nadzieje na pomyślne prosperowanie naszej firmy. Przez pierwsze miesiące naszej pracy, wszystko układało się w jak najlepszym porządku. Podzieliłyśmy miedzy sobą zakres obowiązków tak, aby żadna z nas nie czuła się bardziej obciążona pracą od drugiej.
Trwało to kilka miesięcy, firma rozwijała się,  z tygodnia na tydzień przybywało nowych klientów. Tak jak zakładałyśmy, okazało się, że z tego tytułu działalności można czerpać całkiem zadowalające profity ,oraz co wydaje się równie istotne – należną pasji satysfakcję, której osobiście doświadczyłyśmy.

I nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sytuacja w firmie zaczęła ulegać zmianie, dotychczasowi klienci systematycznie znikali a telefon przestał dzwonić. Wzajemnie zaczęłyśmy się uspokajać i szukać powodu, który mógł wpłynąć na zaistniałą sytuację.
Zaniepokoiło mnie zachowanie Magdy. Kiedy ja martwiłam się o dalsze prosperowanie naszej firmy, moja wspólniczka zupełnie spokojnie podchodziła do tematu.
Wtedy postanowiłam skorzystać z usług profesjonalnego biura detektywistycznego, któremu zleciłam sprawdzenie osoby pani Magdy.

Moje podejrzenia okazały się słuszne. Pracownicy biura bardzo dyskretnie oraz skrupulatnie uzyskali informacje na temat nieuczciwego postępowania mojej wspólniczki w stosunku do mnie oraz naszej wspólnej działalności. Dzięki szybkim działaniom biura mogłam zareagować i nie dopuścić do likwidacji firmy, oraz odzyskać zaufanie klientów.
Dzisiaj wiem, że samej trudno byłoby rozwikłać zagadkę nieuczciwego wspólnika, a z pomocą biura detektywistycznego trwało to bardzo szybko, a i dowody które zostały mi przez biuro przedstawione były niepodważalne.

NA WOSTOK

Leave a Comment