Uprowadzenia rodzicielskie to prawdziwa plaga

Uprowadzenia rodzicielskie są coraz powszechniejsze

Coraz częstszym zjawiskiem stają się uprowadzenia rodzicielskie. W takich przypadkach mimo uregulowanych przepisów prawnych służby mundurowe mają związane ręce.

Prywatny detektyw zawsze pomoże w takiej sytuacji. Posiadamy w zespole detektywów, którzy odnajdą dziecko. Dysponujemy też grupą adwokatów, którzy ukierunkują dalsze działania.

Uprowadzenia rodzicielskie to bardzo delikatne i trudne sprawy. Partnerzy czy małżonkowie, którzy się rozstają, wykorzystują dziecko jako sposób walki między sobą. Dziecko można niestety określić w tym przypadku rodzajem „karty przetargowej”.

Istota spraw, jakimi są takie uprowadzenia, opiera się o to, że jeden z rodziców zabiera dziecko najczęściej w nieznane miejsce. Dzieje się to wbrew woli drugiego rodzica. W wielu przypadkach rodzic zabierający dziecko ma prawa rodzicielskie – pełne lub ograniczone. Wówczas organa ścigania niewiele mogą pomóc. Głównym celem, który cechuje uprowadzenia rodzicielskie, jest zadanie krzywdy drugiemu rodzicowi. Problem w tym, że cierpi też dziecko, z czego dorośli zwykle nie zdają sobie sprawy.

Wielokrotnie zdarza się wywiezienie dziecka poza granice kraju. Działamy nie tylko na terenie Polski, ale całego świata. Profesjonalne biuro detektywistyczne zawsze znajdzie rozwiązanie problemu.

Potrzebujesz pomocy? Aby ją uzyskać, odezwij się do nas! Zapewniamy pełną anonimowość.

Leave a Comment