Wykrywanie podsłuchów

Detektyw z biura detektywistycznego Top Detektyw Łódź o wykrywaniu podsłuchów. Dowiedz się, w jaki sposób wykrywa się podsłuchy w telefonach, komputerach i innych urządzeniach!

Proces wykrywania podsłuchów możemy podzielić na dwie metody: po pierwsze jest to detekcja różnego typu sygnałów, emitowanych z wrogich urządzeń elektronicznych. Druga metoda to wykrywanie samych urządzeń podsłuchowych i to nawet tych „uśpionych” służących do nieautoryzowanego pozyskiwania informacji.

Zarówno pierwsza jak i druga metoda wymaga od techników wykonujących czynności antypodsłuchowe odpowiednich umiejętności i sprzętu. Jednak obydwa te czynniki muszą ze sobą współgrać, bo nawet najlepszy specjalista nie wykona dobrze powierzonego mu zadania bez odpowiedniego sprzętu i sam sprzęt bez wysokiej klasy technika też nic skutecznie nie dokona.

Jakie metody wykrywania podsłuchów stosowane są przez http://wykrywaniepodsluchow.org ?

Pierwsze to inwestycja w umiejętności i wiedzę techników. Czyli szkolenia, treningi na tzw. żywym organizmie i jeszcze raz szkolenia. Po drugie, to śledzenie nowinek technicznych i inwestycja w dobry sprzęt światowych marek na wąskim rynku kontrinwigilacji. My stosujemy u siebie rozwiązania rosyjskie i amerykańskie. Więcej możesz przeczytać tutaj!

Czego unikać?

Przede wszystkim rozwiązań dostępnych na aukcjach internetowych. Szkoda czasu i pieniędzy. Dlaczego? Czy w przypadku poważnej choroby zwrócisz się do wróżki czy do wykwalifikowanego doktora nauk medycznych? No właśnie. Dlatego bezpieczniej i skuteczniej wybrać specjalistów niż nieudolnie próbować rozwiązać problem na własną rękę.

Jeżeli masz podejrzenia, że w Twoim biurze, samochodzie lub mieszkaniu mogły zostać zainstalowane lub ukryte podsłuchy to skontaktuj się z nami.

Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na stronach:

https://dariuszkorganowski.pl

https://topdetektyw.pl/oferta/wykrywanie-podsluchow/

http://wykrywaniepodsluchow.org

Zapraszamy!