Wynająć detektywa kobietę. Dlaczego warto?

Wynająć kobietę detektywa. Dlaczego i kiedy warto to zrobić?

Uważasz, że prywatny detektyw to tajemniczy mężczyzna w prochowcu i kapeluszu? Błąd. Detektywi tak nie wyglądają, a czasem warto nawet wynająć detektywa kobietę.

Profesjonalizm

Detektywi XXI wieku są profesjonalistami. Ich praca opiera się na ogromnej wiedzy i bardzo dobrym, nowoczesnym sprzęcie. Ku zaskoczeniu wielu osób, wśród dużego grona prywatnych detektywów, jest też wiele kobiet.

Oczywiście zarówno mężczyźni, jak i kobiety w zespole wykonują te same zadania dochodzeniowe. Działają bez wątpienia na tym samym, wysokim poziomie profesjonalizmu. Przez lata zauważono, że w wielu sytuacjach bardziej sensowne jest, by wynająć detektywa kobietę.

Każdego dnia mamy do czynienia z dziesiątkami dochodzeń w sprawach małżeńskich i oszukiwania partnerów. 80% naszych klientów w tych przypadkach to kobiety, załamane sytuacją w jakiej się znalazły. Możliwość wyboru płci detektywa na pierwsze spotkanie okazuje się w niektórych przypadkach bardzo znacząca dla klienta. Bywa, że klientka decyduje się wynająć detektywa właśnie dlatego, że jest to kobieta. Przy tej samej płci klientka czuje się bezpieczniej i swobodniej streszcza drugiej kobiecie swoją historię.

Oczywiście praca naszych kobiet detektywów to nie tylko nadstawianie ramienia do płaczu.

Wynająć detektywa kobietę

Kobieta detektyw to doskonały obserwator. Siedząc w samochodzie podczas obserwacji jest znacznie mniej narażona na wzbudzanie podejrzeń. Niepozornie wyglądająca dziewczyna, niosąca reklamówki z zakupami potrafi zebrać doskonały materiał nie przykuwając niczyjej uwagi. Dlatego kobieta detektyw może być znacznie bardziej skuteczna w niektórych działaniach detektywistycznych.

Praca detektywa polega na znajdywaniu informacji. Kobieta detektyw w imponujący sposób potrafi szybko i dyskretnie zgromadzić niezbędne dowody, potrafi być dobrym słuchaczem. To w tej pracy absolutnie niezbędne. Wspomnieć należy również o kobiecej intuicji, która w niejednej sprawie pomogła i przyspieszyła działania grupy.

Detektywi z naszego zespołu pracują nad różnymi przypadkami. Wynająć detektywa kobietę to często dobry pomysł Kobieta detektyw zawsze z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem prowadzi sprawy, aby dowieść niewierności czy prowadzić dochodzenia w sprawach opieki nad dziećmi.

Kobieta detektyw poprzez swoją naturę potrafi bardzo mocno zaangażować się w sprawy, w których głównym tematem są  np. uprowadzenia rodzicielskie.

Uroda robi swoje

Nie zapomnijmy o jeszcze jednej, nie mniej ważnej, kobiecej urodzie. Dzięki niej nie jedna kobieta detektyw sprytnie wykorzystując swoje walory, zdobywa w łatwy i szybki sposób cenne informacje lub zdjęcia.

Kobieta detektyw to również doskonały partner dla detektywa płci przeciwnej. Aby nikt nie pomyślał nawet przez chwilę, że to partnerzy prowadzący wspólną obserwację, może to być uśmiechnięta para trzymająca się za ręce.

NA WOSTOK