Zauroczenie, Zdrada, Romans, Rozwód – Detektyw Słupsk

W brew pozorom pora roku, wiek, sytuacja w rodzinie mają wielki wpływ na każdego człowieka. U mężczyzn mówi się o kryzysie wieku średniego i nie jest to mit. Faceci około czterdziestki chcą mieć dwadzieścia lat i tak się czuć. Zaczynają wtedy nadmiernie dbać o siebie, dążyć do zmiany samochodu na lepszy i pokazywać się z jak najlepszej strony. Oczywiście dochodzi wtedy do flirtów co dalej prowadzi do częstych zdrad. Co prawda specjaliści uważają , że w każdym wieku mężczyzna zdradzi, wielki na to wpływ ma kobieta ta druga kobieta.

Przychodzi mi na myśl jeden z artykułów w Głosie Pomorza, zatytułowany „Słupsk. Zdrada przez internet. Żonaci mężczyźni podatni na romanse„, gdzie przeprowadzono badania dotyczące zdrad, oraz rozmowę z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem, seksuologiem i psychoterapeutą.

Drogie Panie zwracajcie uwagę na zachowanie swoich partnerów. Drodzy Panowie bądźcie czujni czy wasza kobieta nie jest gdzieś tą drugą.

Dlatego też Biuro Top Detektyw poleca swoje usługi w zakresie sprawdzeń i weryfikacji osób bliskich, jak również w potwierdzaniu lub zaprzeczeniu ewentualnym naszym domysłom i podejrzeniom.

Leave a Comment