Zdrada w czasie pandemii a prywatny detektyw

Zdrada w czasie pandemii jest wciąż częstym zjawiskiem
Zdrada w czasie pandemii jest wciąż częstym zjawiskiem
Zdrada w czasie pandemii jest wciąż częstym zjawiskiem

Zdrada w czasie pandemii nie należy do rzeczy niespotykanych. Staje się natomiast łatwiejsza do zauważenia dla osoby zdradzanej, zaś bardziej problematyczna dla zdradzającego i… prywatnego detektywa.

Zdrada w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa towarzyszy nam już praktycznie od roku. Mamy ograniczone możliwości wychodzenia do pracy czy do miasta – na przykład do restauracji. Nie oznacza to, że w tym czasie wszyscy nagle ukrócili romanse i przestali zdradzać.

Wydaje się, że wręcz przeciwnie – zdradzają nadal, a być może nawet bardziej. Dlaczego? Spędzają z drugą połówką znacznie więcej czasu w domu niż dotychczas. To często sprzyja uwydatnieniu się różnic charakteru, konfliktom czy kłótniom. Dawniej w takich sytuacjach zdradzający uciekał do kochanki, a partnerce tłumaczył, że pilnie wezwano go do pracy, albo idzie z kolegami na piwo.

Dziś takich możliwości za bardzo nie ma i w zasadzie do dobrze. Prywatny detektyw Dariusz Korganowski stwierdził w książce „Jak zdradzają Polacy”, że by uniknąć wpadki przy zdradzie, najlepiej nie zdradzać. To bardzo słuszne słowa.

Niestety tak wyglądałby tylko idealny świat. W rzeczywistości ludzie wciąż zdradzają. O ile zdradzani łatwiej mogą zauważyć symptomy zdrady, to zdradzający powinni bardziej mieć się na baczności.

Prywatny detektyw w maseczce

Tym bardziej, kiedy podążać za nimi będzie prywatny detektyw. Jego rola to udokumentowanie relacji pozamałżeńskiej – miejsc, w których bywa zdradzający, osób, z którymi się spotyka. Robi to wykonując materiał fotograficzny i sprawozdanie, które trafi potem do sądu.

Tyle, że w dobie pandemii praca prywatnego detektywa również napotyka na trudności. Nie brakuje sytuacji, w których na opustoszałem ulicy znajduje się tylko detektyw i obiekt jego zainteresowania – zdradzający. Po mieście porusza się też mniej samochodów, więc detektyw obserwujący zdradzającego również bardziej może rzucać się w oczy.

Aby sprawę udało się zrealizować profesjonalnie i uniknąć dekonspiracji, należy powierzyć ją profesjonalnemu prywatnemu detektywowi. Biuro detektywistyczne TOP Detektyw oraz jego właściciel Dariusz Korganowski zapraszają do kontaktu.

Opracował: Patryk Szulc
Źródło zdjęcia: https://pixabay.com